Апарат штучної вентиляції легень для івано-франківської обласної дитячої лікарні придбав благодійний фонд Приватбанку «Допомагати просто».

За словами представниці ПриватБанку Лесі Білан, долучитися до такої допомоги може буть-який клієнт банку, який внесе кошти на рахунок фонду «Допомагати просто». Це можна зробити і в додатку «Приват 24», і через термінал, і через каси банку. 

«Оладнання, яке сьогодні ми одержали, встановлене на реанімобілі й забезпечує вентиляцію легень при транспортуванні. Завдяки цьому обладнаню можна транспортувати хворих дітей до Києва для операцій на серці», - сказав головний лікар Радислав Котурбаш.

Транспортний апарат ШВЛ, який раніше був у лікарні, вийшов з ладу, і медики мусіли пристосовувати стаціонарні апарати для транспортування. Доставляли додаткові акумулятори. «Ми дуже вдячні за обладнання - це спростить нам роботу», - сказав Котурбаш.

У минулому році до Івано-Франківської обласної дитячої лікарні транспортували півтисячі дітей. 300 з них потребували підтримки апарату ШВЛ. В основному це були діти з вродженою пневмонією.

"У нас погані дороги, і дитину найкраще перевозити на руках. Є спеціальні інкубатори для транспортування новонароджених дітей, але поки у нас не відремонтують дороги, ми забрали іх. Возитимемо дітей на руках. Це єдиний в області транспортний апарат ШВЛ", - додав Котурбаш.